Twój portal informacji medycznej

Oceń nasz portal

Jak podoba Ci się nasza nowa strona internetowa?Głosowanie i oglądanie wyników są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się.

Aktualizacja bazy 2024-07-18 01:46:52

Pliki do pobrania

Receptariusz do pobrania

Wydawnictwo LekSeek Polska przy współpracy z firmą Polpharma przygotowało dla Państwa LEKsykon Receptariusz Lekarza Praktyka oraz LEKsykon Receptariusz Farmaceuty. Receptariusze przygotowane zostały w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku.

LEKsykon Receptariusz Lekarza Praktyka (w formacie PDF) zawiera dane z najnowszego wykazu leków refundowanych. Znajdziecie w nim Państwo również średnie apteczne ceny leków pełnopłatnych dostępnych na rynku oraz wybrane produkty OTC.

Każdy nowy lek, który wprowadzony został na listę leków refundowanych, opatrzony został oznaczeniem „nowości”, by ułatwić Państwu zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami.

LEKsykon Receptariusz Farmaceuty to publikacja przeznaczona dla właścicieli i pracowników aptek. Zawiera szczegółowe informacje o wszystkich lekach refundowanych.

Dzięki naszej unikalnej formule prezentacji dotarcie do niezbędnych informacji zajmuje zaledwie kilka sekund i nie wymaga korzystania z kliku publikacji lub zapamiętywania numerów jednostek chorobowych.

RECEPTARIUSZ LEKARZA PRAKTYKA

NOWOŚĆ!
[2024-04-04]
Nowy Receptariusz Lekarza Praktyka do pobrania i samodzielnego wydruku - już jest!!!

18 marca 2024r. Ministerstwo Zdrowia opublikowało Obwieszczenie Refundacyjne. Nowa Lista Leków Refundowanych obowiązuje od 1 kwietnia 2024r. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa aktualizację Receptariusza Lekarza Praktyka do pobrania i samodzielnego wydruku.

Receptariusz Lekarza Praktyka (w formacie PDF) zawiera dane z najnowszego wykazu leków refundowanych. Znajdziecie w nim Państwo również średnie apteczne ceny leków pełnopłatnych dostępnych na rynku oraz wybrane produkty OTC.

Każdy nowy lek, który wprowadzony został na listę leków refundowanych, opatrzony został oznaczeniem „nowości”, by ułatwić Państwu zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami.

Receptariusz Lekarza Praktyka do pobrania i samodzielnego wydruku.
Podzielony jest na 4 rozdziały dostosowane do Państwa indywidualnych przyzwyczajeń i potrzeb. Indeksacja wg:

wg Nazw Handlowych

6 MB

wg Nazw Międzynarodowych

6,3 MB

Indeks Chorób Przewlekłych

3,3 MB

Indeks Wskazań Pozarejestracyjnych

1,7 MB

NOWOŚĆ!
Aktualizacja [2024-04-04]
Wydawnictwo LekSeek Polska przy współpracy z firmą Polpharma przygotowało dla Państwa nowe opracowania w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku:

Leki refundowane w ramach programów lekowych oraz chemioterapii

1 MB

Zakres świadczeń gwarantowanych w ramach programów lekowych

4 MB

Aktualizacja [2014-10-21]
Przygotowaliśmy aktualizację poradnika "Zasady wystawiania i realizacji recept."

W poradniku znajdziecie Państwo wszystkie informacje ułatwiające wystawianie recept według obowiązujących zasad. Zaktualizowane zgodnie z nowymi Rozporządzeniami MZ tematy :

  • Wystawianie recept: zmiany w rozporządzeniu Ministra Zdrowia
  • Środki odurzające
  • Leki psychotropowe
  • inne.

Poradnik „Zasady Wystawiania Recept” to 83 strony informacji na temat recept lekarskich.

Zasady wystawiania i realizacji recept

3,5 MB

RECEPTARIUSZ FARMACEUTY

NOWOŚĆ!
[2024-04-04]
Nowy Receptariusz Farmaceuty do pobrania i samodzielnego wydruku - już jest!!!

W związku z Obwieszczeniem Refundacyjnym z dnia 18 marca 2024r., które obowiązuje od dnia 1 kwietnia 2024r. przygotowaliśmy aktualizację Receptariusz Farmaceuty do pobrania i samodzielnego wydruku.

LEKsykon Receptariusz Farmaceuty to publikacja przeznaczona dla właścicieli i pracowników aptek. Zawiera szczegółowe informacje o wszystkich lekach refundowanych. Informacje zawarte w Receptariuszu Farmaceuty są zawsze zgodne z bieżącym Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Receptariusz Farmaceuty do pobrania i samodzielnego wydruku - podzielony jest na 2 rozdziały dostosowane do Państwa indywidualnych przyzwyczajeń i potrzeb.
Indeksacja wg:

wg Nazw Handlowych

7,5 MB

wg Nazw Międzynarodowych

5,1 MB