Social media to nie tylko przestrzeń rozrywkowa, ułatwiająca kontakty ze znajomymi. To także miejsce spotkań z markami/ specjalistami oraz dobry sposób, aby być na bieżąco z branżowymi nowościami. Zajrzyj do artykułu i poznaj profile w mediach społecznościowych, które warto obserwować.

Jak wynika z raportu Gemius, PBI oraz IAB Polska, 28 milionów Polaków korzysta z mediów społecznościowych. Poświęcamy im sporo czasu – średnio trochę ponad 2 godziny dziennie (stan na 2022 rok). Oglądamy zdjęcia i relacje znajomych, korespondujemy z nimi, obserwujemy poczynania interesujących nas marek/ osobowości, zadajemy im pytania, dołączamy do grup tematycznych, sprzedajemy produkty, a nawet szukamy pracy.

Jeśli jesteś stałym czytelnikiem serwisu LEKsykon.com.pl i/ lub newsletterów Express/ Expert/ Nowe Technologie, to bardzo prawdopodobne, że zainteresują Cię również nasze profile w mediach społecznościowych. Odwiedź je i sprawdź, co mogą Ci zaoferować – poniżej krótki przegląd profili wraz z linkami do nich.

Główny profil LekSeek Polska znajdziesz zarówno na Facebooku, jak i Instagramie oraz X (dawniej Twitter). Zaobserwuj go, jeśli chcesz być na bieżąco z ważnymi wydarzeniami mającymi wpływ na system ochrony zdrowia, doniesieniami naukowymi oraz informacjami o naszych bezpłatnych produktach (aplikacjach i serwisach), ułatwiających codzienną pracę lekarzy. Poprzez ww. profile możesz również w łatwy sposób się z nami skontaktować – wystarczy wysłać wiadomość prywatną lub opublikować komentarz.

Natomiast jeśli jesteś pasjonatem nowych technologii i ich wykorzystania w medycynie, zajrzyj na profil serwisu MedKiosk na Facebooku. Informujemy tam m.in. o trwających pracach nad rewolucyjnymi rozwiązaniami z użyciem AI, o sukcesach naukowców, a także o cyfryzacji polskiego systemu ochrony zdrowia.

Oprócz wyżej wymienionych kont w mediach społecznościowych dedykowanych lekarzom, prowadzimy również profile na Facebooku adresowane do farmaceutów (Apptekarz), pielęgniarek i położnych (Pielegniarkom.pl) oraz pacjentów (Zdrowa strona). Można nas znaleźć także na YouTubie, gdzie publikujemy filmy o naszych medycznych aplikacjach mobilnych.

Sprawdź nasz profil w Twoim ulubionym serwisie społecznościowym! Mamy nadzieję, że spełnimy Twoje oczekiwania i zostaniesz z nami na dłużej. Wystarczy kliknąć przycisk “Polub”/ “Obserwuj”.